Shenzhen Gode Precision Mold Co., Ltd.

  • Çin Shenzhen Gode Precision Mold Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shenzhen Gode Precision Mold Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shenzhen Gode Precision Mold Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shenzhen Gode Precision Mold Co., Ltd. şirket Profili
  • Çin Shenzhen Gode Precision Mold Co., Ltd. şirket Profili
Ana Pazar Dünya çapında
İş türü Üretici, İhracatçı, Satıcı
Markalar TANRI
No. Çalışanları 101~130
Yıllık satış 7800000-9000000
Yıl kurulan 2012
İhracat p.c 80% - 90%

Giriş

     


   Gode ​​Precision Mold Co., Ltd. 2012 yılında kurulmuş olup, biri Shenzhen Gode Precision Mold Co., Ltd, Shenzhen'in Guangming Bölgesi'nde elverişli bir konumda bulunan iki şirkete sahiptir, fabrika toplam 1500 ㎡'lik bir alanı kaplamaktadır.Bir diğeri Gode Precision Mold (DONGGUAN) Co., Ltd., Dongguan'ın Shenzhen'e yakın Huangjiang Kasabasında bulunan tamamına sahip olduğu şirkettir, fabrika toplam 6500 ㎡'lik bir alanı kaplamaktadır.Yüksek hassasiyetli enjeksiyon kalıplarının, kalıp parçalarının ve ayrıca yüksek tolerans gereksinimlerine sahip plastik bileşenlerin tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmış 110 kalifiye mühendisten oluşan bir kadroya sahibiz.

 

Son 10 yılda kalıp tasarımı, hassas kalıp imalatı, plastik enjeksiyon imalatında birikmiş kapsamlı deneyimleri ile GODE, tüketici elektroniği, elektrikli ev aletleri, telekomünikasyon alanında önde gelen uluslararası OEM'lere yüksek kaliteli tek noktadan entegre plastik imalat hizmetleri sunmaya kendini adamıştır. cihazlar, bilgisayar çevre birimleri, ses aksesuarları, sağlık aksesuarları ve otomotiv parçaları.

 

Profesyonel bir kalıp üreticisi hizmetleri sağlayıcısı olarak GODE, müşteriler tarafından piyasaya sürülen yeni ürünler için tüm kalıp üretim sürecini üstlenmeyi ve ürünlerini kavramsal tasarımlarından seri üretime verimli ve ekonomik bir şekilde taşımalarına yardımcı olmayı planlayabilir ve böylece müşterilerin odaklanmasına izin verir. ürünlerinin üretimi ve pazarlanmasının diğer yönü ile ilgili ve ürünleri için erken pazar fırsatlarından yararlanmalarını sağlamak.

Geçmiş

Firmamız 2012 yılında kurulmuştur.

 

2013'ten 2014'e kadar şirketin temel çerçevesini ve organizasyon yapısını oluşturduk.Ve omurga ekibinin inşası!

 

2014-2016 döneminde tesisi büyüttük ve üretim skalasını büyüttük, biraz CNC ve biraz EDM makinesi ekledik ve ayrıca zor kalıplar üretmeye başladık.2016 yılı sonunda firmamız büyük fabrikanın yerine yeni yerine taşınmıştır, yeni yer yaklaşık 5500 m2'dir.

 

2017-2018 döneminde, ISO 9001 Sertifikasını aldı ve enjeksiyon atölyesi kurdu ve bazı büyük boyutlu CNC ve bazı büyük boyutlu EDM makinesi ekledi.

 

2018-2019 döneminde yüksek hassasiyetli kalıp üretim departmanı kurduk, bazı yüksek hassasiyetli makineler, sodick WEDM ve Makino EDM makinesi, Okamoto taşlama makinesi, Fanuc CNC ve diğer hassas ekipmanlar, yüksek hassasiyetli ERP yönetim sistemi ekledik!

 

2021 yılında firmamız tüm fabrikanın taşınmasını tamamladı, Shenzhen ve Dongguan'da fabrikalar kurdu ve ölçeği kademeli olarak genişletti.

 

 

 

 

Hizmet

İş felsefesi:


Kalite odaklı
Hizmet çok önemli
Hızlı cevap
Bütünlük yönetimi

 

GODE, tüketici elektroniği, elektrikli ev aletleri, telekomünikasyon cihazları, bilgisayar çevre birimleri, ses aksesuarları, sağlık aksesuarları ve otomotiv parçaları gibi önde gelen uluslararası OEM'lere yüksek kaliteli tek noktadan entegre plastik üretim hizmetleri sunmaya kendini adamıştır.

 

 

Ekibimiz

Şirketin tasarım ve araştırma merkezi, sistemi gözden geçirmek için kalıp uzmanları ve tasarımcıları sistemini uygulamak ve tasarımın bir kez yerinde olmasını sağlamak için Avrupa ve Amerika'nın kalıp tasarım standartlarını entegre etmektir.

 

Şirket tasarım araştırma ve geliştirme merkezi, tasarım araştırma ve geliştirme personelinin 12'den fazla canlı ve yaratıcı yeteneğinin yanı sıra, hem mükemmel hem de etkili kombinasyonu için modern tasarım yönteminin ustalığı için kalıp tasarımındaki zengin deneyime sahiptir.Şirket, müşterilere yeni ürün geliştirme sağlamak için ürün konsept tasarımı, yapısal tasarım, hızlı prototipleme gibi DXF formatlı dosya alışverişi gibi IGES, STEP tabanlı gelişmiş UG, CATIA, SW, PROE, CAD/CAM/CAE yazılımına sahiptir. kalıp imalatı komple çözüm setleri.

 

Şirket proje ekibi, müşterilere yüksek kaliteli tek elden hizmetler sunmak için proje programı kontrolü, kalıp testi ve kalıp ve diğer profesyonel teknolojilerin iyileştirilmesi konusundaki zengin deneyimlerinin yanı sıra 4 mühendise sahiptir.

 

Şirket kalite ekibi, kalıp ve parça muayenesindeki zengin deneyimlerinin yanı sıra 5 kalite mühendisine sahiptir.Kalite mühendislerimiz, sürecin bir kez yerinde olmasını sağlamak için tüm bileşenleri tam olarak denetler.

 

6 CNC programcı mühendisi ve 60'tan fazla kalıp işçisi dahil olmak üzere yetenekli işçilere sahip şirket süreç üretim ekibi.Çoğu, kalıp yapımı ihracatında 10 yıldan fazla deneyime sahiptir.Şirketimizin gelişiminin bel kemiğidir.

Mesaj bırakın